Język:

Aktualności


29.05.2018

Już wkrótce ponownie oczekiwane piękne szczenięta

Pod koniec czerwca 2018 roku spodziewamy się narodzin maluszków pochodzących z doskonałego skojarzenia.

Ojcem zostanie piekny belgijski, utytułowany reproduktor pochodzący z jednej z najlepszych hodowli europejskich Tivoli Bulls, a matką jedna z naszych utytułowanych suczek. Aby uzyskać więcej informacji proszę śledzić naszą stronę :-)

Coca z maluszkami Waltera
Coca z maluszkami Waltera
27.05.2018

Nasz Walterek został ojcem

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasz importowany z Serbii reproduktor został po raz pierwszy tatusiem.

28.03.2018

MAMY SZCZENIĘTA!!!!!!

Posiadamy piękny miot sześciu szczeniąt,  którego rodzicami są:

06.03.2018

Spodziewamy się szczeniąt z niezwykłego skojarzenia

Na przełomie marca i kwietnia 2018 roku spodziewamy się narodzin maluszków pochodzących ze świetnego skojarzenia. Ojcem zostanie importowany z Grecji utytułowany reproduktor, a matką jedna z naszych utytułowanych suczek. Aby uzyskać więcej informacji proszę śledzić naszą stronę :-)

WALTER Voltabulldogs FCI na wystawie w Warszawie BOB
WALTER Voltabulldogs FCI na wystawie w Warszawie BOB
09.07.2017

Nowe młodzieżowe championy w hodowli

W krótkim okresie od lutego do lipca 2017 roku trzy z naszych psów zdobyły po 3 Zwycięstwa Młodzieży co każdemu z nich nadało tytuł Młodzieżowego Championa Polski. Oto nasze gwiazdy:

30.04.2017

Frekuś - piękny reproduktor

W kwietniu nasz Kochany Frekuś ukonczył Championat Polski, tym samym  został najbardziej utytułowanym psem w naszej hodowli. Został przebadany również na nosicielstwo kolorów okrywy włosowej dzięki czemu wykluczyliśmy nosicelstwo maści zakazanych w rasie. Teraz oczekujemy na chętne dziewczyny na krycie.

14.03.2017

BULL VET zdobył II miejsce w plebiscycie na najlepszy gabinet weterynaryjny w województwie

Na przełomie lutego i marca 2017 roku Głos Szczeciński zorganizował plebiscyt na najlepszy gabinet weterynaryjny w rejonie i dzięki głosowaniu smsowemu naszych klientów zdobyliśmy zaszczytne II miejsce w dość pokaźnej stawce. Jest to dla mnie niezwykle miłe i nobilitujące osiągnięcie i oby więcej takich sukcesów :-)

23.01.2017

Mamy piękny miot rudzielców

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy nowy miot w hodowli urodzony 23 stycznia 2017 roku. Jest to pierwszy miot naszego pięknego, dorastającego reproduktora ELVISA Marbull FCI, który w szybkim tempie zdobył tytuł Młodzieżowego Championa Polski i jest w takcie okresu oczekiwania na dokończenie dorosłego Chamionatu Polski (brakuje nam 3 miesięcy do niezbędnego okresu pomiędzy pierwszym i ostatnim wnioskiem CWC). Szczęśliwą mamą została DOLORES Zloninskie Plane. To już ostatni miot naszej cudnej mamusi, która już przeszła na zasłużoną emeryturę. Zapraszam do zakładki szczenięta, gdzie odnajdziecie Państwo nasze piękne, rude skarby na literkę "A".

07.12.2016

UWAGA :-) Mamy szczenięta

Miło na poinformować, że w dniu 07 grudnia 2016 roku nasza Angela została po raz pierwszy mamusią. Dumnym tatą jest CASANOVA Duma Pauliny. Urodził sie piękny miot zdrowych dorodnych dzieciaków - 3 dziewczyny i 2 chłopaków. Maluchy rosną świetnie i rozwijają się doskonale. 

04.09.2016

Championy

Miło nam poinformować, że na międzynarodowej wystawie psów rasowych w Białymstoku dwa nasze psy ukończyły swoje championaty.

KISS MY GROM Z Tęczowych Ogrodów FCI
KISS MY GROM Z Tęczowych Ogrodów FCI
12.05.2016

Maluszki z miotu "K" już w nowych domkach

Z radością chcielibyśmy poinformować, że wszystkie nasze maluszki z miotu K trafiły do nowych wspaniałych domków. Obaj chłopcy znaleźli swoich nowych właścicieli w Szczecinie, zatem zostają blisko swojego pierwszego domku, co nas dodatkowo bardzo cieszy. Mamy nadzieję, że maluchy będą się rozwijać cudnie i zasilą grono wystawowych piękności. Życzymy duzo miłości i uśmiechów na twarzach nowych rodziców.

20.02.2016

Mamy szczenięta

Mamy zaszczyt poinformować, że w naszej hodowli 14.02.2016 roku w dzień Świętego Walentego urodziły się przepiękne i bardzo obiecujące maluszki. Szczęśliwą mamą jest młoda KISS ME Roki San, a tatusiem POKRACZNY GNOM Niesforna Gromadka. Szczenięta mają przepiękny eksterier, duże główki i mocną kość. To niewykle obiecujący miot :-). Posiadamy dwa pieski i jedną suczkę. 

Słodka Mojito w naszym domu
Słodka Mojito w naszym domu
19.10.2015

Wszystkie szczenięta w szczęśliwych nowych domkach

     Dzień rozstania to jeden z trudniejszych momentów w hodowli zwierząt. To czas kiedy serce pęka, gdy   patrzymy w oczka szczeniaczka, jadącego na rękach ukochanego, wyczekanego, nowego właściciela do nowego, wyczekanego domu... Mimo, że właściciele naszych maleństw są nadzwyczajni, to zawsze ten dzień jest przykrym doświadczeniem. 

Helena w nowym domku
Helena w nowym domku
08.09.2015

Maluszki powoli już jadą do nowych domów

Nasze maluszki z miotów "M" i "P" powoli rozjeżdżają się do kochających nowych domów. Nowi członkowie rodzin już szaleją i podbijają serca nowych kochających właścicieli. Mamy nadzieję, że te małe skarby przyniosą wiele radości i miłości swoim nowym rodzinom. Dużo szczęścia życzymy Wam maluszki ;-*

maluszki miot "M"
maluszki miot "M"
12.07.2015

UWAGA Mamy szczenięta

Miło nam poinformować że w hodowli urodziły się szczenięta:

maluszki miot "P"
maluszki miot "P"
07.07.2015

UWAGA Mamy szczenięta

Miło nam poinformować że w hodowli urodziły się szczenięta:

ELVIS Marbull
ELVIS Marbull
04.07.2015

FREKI nasz nowy skarb

Do naszej hodowli zawitał nowy członek rodziny nazywany w domu FREKI.

KISS ME Roki San
KISS ME Roki San
27.01.2015

Nowa gwiazda w naszej hodowli

Mam przyjemność poinformować, że do naszej hodowli  dołączyła nowa suczka pochodząca z zaprzyjaźnionej hodowli o przydomku ROKI SAN. Doskonałe pochodzenie, świetny eksterier, wzorowa zdrowotność oraz niezwykły charakter... to główne cechy naszej przyszłej gwiazdy wystawowej. Niezmiernie miło mi przedstawić KISS ME Roki San w domu nazywana Kissmetką.

25.01.2015

Champion w hodowli

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym nasza ZIUTA Spod Raduni zdobyła tytuł Championa Bułgarii pokonując konkurencję w następujących wystawach:

Tilia w nowym domku na honorowym miejscu
Tilia w nowym domku na honorowym miejscu
22.06.2014

Nasze maluszki Dolinkowe już w nowych domkach

   Nasze śliczne dziewczyny z miotu "T" już w swoich nowych domkach. Aklimatyzacja przebiegła prawidłowo, suczki zajęły już miejsca w sercach swoich właścicieli. W hodowli została "The Angel Of Love" natomiast Tekla pojechała do Gryfic, a Tilia zamieszka ze swoją właścicielką w Szwecji. Bardzo dziękuję nowym właścicielom: Pani Blance oraz Pani Oli i Panu Jurkowi za cudowne domy i miłość jaką obdarzają nasze skarby. Życzę tym samym wielu pięknych chwil, które z całą pewnością zostaną im oferowane ze strony moich gwiazdek!!!!

07.10.2013

Zmiana lokalizacji hodowli

     Już w najbliższym czasie hodowla  przenosi się do miejscowości Pampow w landzie Meklenburgia - Pomorze Przednie Niemiec graniczącym bezpośrednio z Pomorzem Zachodnim. Decyzja ta kierowana jest dobrem naszych podopiecznych, gdyż w nowym domku będą miały zdecydowanie lepsze warunki i miejsce do igraszek. Nowych nabywców naszych szczeniąt zapewniam jednocześnie, że szczenięta będą oddawane do nowych domków  z bogatą wyprawką i paszportem, zatem tak jak dotychczas. 

22.09.2013

Miot "L" już na świecie!!!!!

obraz USG płodu w 35 dniu ciąży
obraz USG płodu w 35 dniu ciąży
31.08.2013

Zapowiedź nowego miotu

 Dziś potwierdziliśmy prawidłowo rozwijającą ciążę mnogą zatem już pod koniec września spodziewamy się nowego miotu, bardzo wyczekanego z ciekawego skojarzenia:

DOLORES Zlonínské Pláně
DOLORES Zlonínské Pláně
13.07.2012

Dolores już u nas

13 lipca 2012 roku przyjechała do nowego domu Dolores. Dziewczynka jest niezwykle aktywna i zabawna. Zaczepia pozostałe suczki i ciągle chce się bawić. Malutka szybko się zaklimatyzowała i czuje się jak samica alfa:-) Rośnij zdrowo kochanie!!!!

26.06.2012

Już niedługo nasza hodowla powiększy się o szczeniaczka :-)

Już w połowie lipca dołączy do nas nowa suczka, której krajem pochodzenia są Czechy. Dziewczynka nazywa się Dolores Zlonínské Pláně i ma doskonały rodowód. Już na Ciebie czekamy kochana!!!!!

CALVADOS I CORRIDA
CALVADOS I CORRIDA
25.05.2012

NASZE DZIECIAKI JUŻ W NOWYCH DOMACH

Nasze kochane szczenięta są już w nowych domach. Jak każdy hodowca z wielką nadzieją oczekiwałam na potwierdzenie, że są szczęśliwe oraz że dla swoich nowych właścicieli są członkami ich rodzin, a nie kolejnym nabytkiem. W tym zakresie odniosłam swój mały, upragniony sukces!!!

01.05.2012

Kradzież danych hodowlanych

W dniu wczorajszym dostałam informację od uczciwej kobiety zainteresowanej szczeniętami o pojawieniu się  danych naszych szczeniąt na portalu Ale Gratka. Link do ogłoszenia: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20876473_buldogi_angielskie_suczka.html

26.03.2012

Nasze dzieciaczki trafiają do nowych domów

Mamy zaszczyt poinformować, że nasze dzieciaczki powoli znajdują nowe domy. W dniu 23 marca 2012 do nowych właścicieli trafiły:

ZIUTA  i jej piękny miot
ZIUTA i jej piękny miot
25.01.2012

25.01.2012 Narodziny naszych szczeniąt

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w dniu 25.01.2012 r. narodziło się pięć pięknych szczeniąt z pierwszego miotu Ziuty. Ojcem dzieciaków jest piękny pies RINALDO MARCUS APOLINAR DLA NIESFORNEJ GROMADKI Dyskretny Urok Burżuazji. Przy okazji przesyłamy najserdeczniejsze pozdrowienia dla hodowli tatusia.