Język:

Nasi hodowlani przyjaciele


W tym obszarze znajdziecie Państwo hodowle, z którymi współpracujemy, aby poszerzać swoją wiedzę i rozwijać naszą hodowlę. Tutaj również możecie poznać zarówno naszych psich, jak i kocich przyjaciół.

Zapraszamy do zwiedzania!!!!

Brumag's Britisch Kurzhaar Katzen to hodowla znajdująca się w Szwajcarii zajmująca się profesjonalnie kotami brytyjskimi krótkowłosymi z doskonałymi osiągnięciami hodowlanymi jak i wystawowymi.

ZAPRASZAM DO ZWIEDZANIA

Oto link: http://www.bkh-brumag.ch

 

Niesforna Gromadka to rewelacyjna hodowla buldoga angielskiego prowadzona przez wspaniałą lekarz weterynarii, niezwykle doświadczona, z tradycjami i wieloma sukcesami w kraju i poza granicą.

ZACHĘCAM DO WIZYTY NA STRONIE:

http://www.buldog.waw.pl

 

Pure Posh to szczecińska hodowla kotów rasy syberyjskiej klasycznej oraz Neva Masquarade polecana przeze mnie ze względu na szczególne serce tych kocich piękności oraz ich właścicielki :-)

ZAPRASZAM GORĄCO DO PODZIWIANIA KOCIEJ URODY

http://pureposh.pl/

Dyskretny Urok Burżuazji to pierwsza zarejestrowana polska hodowla buldoga angielskiego, która istnieje niezmiennie od 1996 roku. Serce, piękno, charakter oraz tradycję, to wszystko znajdziecie na stronie:

http://www.engbulldog.com/pl

POLECAM !

Flames of love to jedna ze starszych i bardziej doświadczonych hodowli psów rasy maltańczyk w województwie zachodniopomorskim. Prowadzona jest przez kobietę, dla której psy tej rasy to radość, piękno i elegancja. W doborze partnerów do krycia kieruje się przede wszystkim ulepszaniem rasy pod względem zgodności ze wzorcem, przy zachowaniu wysokiej zdrowotności swoich pociech!!!!

http://maltanczyk.szczecin.pl

GORĄCO POLECAM AMATOROM ŚLICZNYCH, BIAŁYCH PEREŁEK!!!!!!